Robotika nás baví

Máme 20 ročné skúsenosti

Radi prichádzame na nové riešenia

O nás

Zaoberáme sa automatizáciou a robotizáciou výroby,  návrhom a simuláciami robotických pracovísk, aktualizáciami a nadstavbami už existujúcich liniek, programovaním robotov a PLC. Tejto činnosti sa venujeme už 19 rokov

Na kontrolu dielov a na navádzanie robota využívame optické a laserové snímače a princípy strojového učenia, takže prevádzka môže byť plne automatická.
Ponúkame riešenia pre malé a stredné linky. Pomôžeme vám s celkovým návrhom automatizovaného pracoviska, alebo s čiastkovými procesmi, ktoré súvisia so zmenou výroby a z nej vyplývajúcej nutnosti zmeny programu, trajektórií, nastavovaním a vyladením robota.
Vytvárame na mieru, zrýchľujeme a optimalizujeme. Vstupujeme do výrobného procesu spolu s Vami a hľadáme najlepšie možné riešenia.  Samozrejmosťou je zaškolenie personálu tak, aby ste si drobné úpravy vedeli urobiť svojpomocne
Nemusíte byť odborník na automatizáciu. Vy viete, čo potrebujete, my vám pomôžeme s realizáciou. Chceme byť vašim partnerom a zohľadňovať vaše požiadavky, plány, firemnú víziu a je pre nás dôležitá vaša spokojnosť.

Máme skúsenosti s robotmi značiek ABB a KUKA. Roboty sme uvádzali do prevádzok na činnosti ako sú manipulácia a paletizácia, opaľovanie plazmou,  lakovanie dielov, zváranie, nanášanie lepidla a iné.